Jsi čarodej/ka? – Inelia Benz

Dáte nám taky pět hvězdiček? 100%

(2)

Vaše cena 333 Kč

shipping
Skladem
08.06.2020 u Vás doma
cup-of-tea
Doprava zdarma
Při nákupu nad 500 Kč

O knize:

  • Autor: Inelia Benz
  • Překlad Martina Valchářová
  • Nakladatel: Zlatý květ s.r.o.
  • ISBN: 978-80-906901-0-3
  • Popis: 1× kniha, brožovaná, česky, 240 stran
  • Rok vydání: 2017 (1. vydání)
  • Kategorie: Beletrie, Naučná odborná, Osobní rozvoj, Esoterika a astrologie, Zdraví a životní styl, Psychologie

Anotace:

  • Jsi Čaroděj/ka? vznikla ve spolupráci tří žen, kamarádek a „čarodějek“ a díky crowdfundingové podpoře mnoha nadšenců, kteří financovali tisk prvního nákladu knihy.
  • Je to převratná kniha o magii, mimořádných schopnostech a intuici, naší skryté vnitřní moudrosti. Překonává mnohá tabu a stereotypní představy s magií a postavami Čaroděje či Čarodějky spojené.

Co ti kniha dá:

  • Víš někdy předem, co se stane? Máš tendenci odpovídat dříve, než dostaneš otázku? Chodí si k tobě přátelé pro radu nebo odpovědi? Umíš si vytvořit parkovací místo? Chceš zjistit, jestli máš mimořádné schopnosti nebo je chceš získat? Chceš být nebo už jsi Čaroděj/ka?

Naše klíčové hodnoty – kvalita, zdraví, 100 % příroda, radost a vitalita

O autorce

O autorce

Inelia Benz je americká spisovatelka s indiánskými kořeny, duchovní učitelka a žena s mimořádnými schopnostmi. Je autorkou mnoha úspěšných knih, textů, audio a video přednášek a lektorkou kurzů osobního rozvoje.

O knize

O knize

Kniha prozkoumává výjimečné schopnosti jako jsou telekineze, empatie nebo astrální cestování na základě osobních zkušeností, které autorka s jejich využitím sama má. Jednoduše a srozumitelně ti ukáže, jak si můžeš vyzkoušet, zda tyto schopnosti také máš a pokud je nemáš, jak je můžeš rozvinout.

Je zakladatelkou centra rozvoje šamanismu Shamanshack a platformy na podporu osobního rozvoje Walk with Me Now. Desetitisíce lidí po celém světě čtou její knihy a sledují ji na webu a sociálních sítích.

Do hloubky vysvětlí, kdo je to Čarodějka, co cesta Čarodějky obnáší a jakými jinými cestami se může osoba, která tyto výjimečné schopnosti má nebo se o ně zajímá, vydat. Vysvětluje, jak je to s naší intuicí, naším vnitřním hlasem, jak ji využít v běžném životě a vyhnout se tak s její pomocí pasti duchovního ega nebo samozvaným duchovním rádcům.

Co takhle si prohlédnout další blahodárné a lahodné čaje Hannasaki?

ROZHOVOR S ANDĚLEM Inelia Benz

Rozhovor s andělem – Inelia Benz

100%

Fascinující rozhovor se dvěma z nejznámějších andělských bytostí, Gabrielem a Michaelem, odhaluje skutečnou úlohu andělů a přináší odpověď na mnoho otázek.

Kořeny ženské spirituality

Kořeny ženské spirituality – Terezie Dubinová, PhD.

100%

Návrat a transformace starověké moudrosti. “Bible” moderní ženy přináší odpovědi na mnohé otázky spojené s postavením ženy ve společnosti, rodině či historii.

PLODNÁ VIZE Příběhy mateřské touhy očima fyzioterapeutky

PLODNÁ VIZE – Příběhy mateřské touhy očima fyzioterapeutky – Mgr. Radka Tomášková

100%

Příběhy mateřské touhy, o kterých se nahlas nemluví. Budete mít odvahu se podívat pod pokličku s námi?