Čajová konvice s biogenerátorem – skleněná

Ohodnoťte tento produkt! 100%

(1)

Vaše cena 350 Kč

shipping
Skladem
08.06.2020 u Vás doma
cup-of-tea
Doprava zdarma
Při nákupu nad 500 Kč

Vlastnosti konvice:

  • vyrobena z tvrdého boritokřemičitého skla, což je varné sklo, které patří v moderní kuchyni mezi žádané materiály - mechanicky i teplotně odolné
  • dlouhá životnost, hygienická nezávadnost (sklo je hladké a neporézní) a snadná údržba
  • konvička má na dně keltskou spirálu - biogenerátor, pro zvýšení bioenergetické hodnoty a konzervaci potraviny
  • ideální k přípravě teplého i studeného čaje
  • objem 1l (průměr 14,5 cm; výška 12,6 cm)

K čemu slouží Keltská spirála?

  • jde o tvarový zářič - biogenerátor, který transformuje bioenergii a vyzařuje ji v axiálním směru
  • je to vlastně směrová vysokofrekvenční bioanténa, která usměrněnou a koncentrovanou bioenergii působí na molekuly vody - tyto molekuly mění a aktivuje, podobně jako energie pyramidální, nebo magnetická

Složení/Příprava:

  • skvěle se kombinuje se skleněnými čajovými hrnečky, viz. níže

V alternativní medicíně už dávno není tajemstvím, že hlavní příčinou všech nemocí je nedostatek vnitřní energie. Každý z nás má tři druhy této energie – první pochází z vesmíru a ze Země, t.j. plus a mínus, druhá je zděděná po předcích a třetí získáváme dýcháním, z potravy, z aurického vyzařování lidí, stromů, zvířat, kamenů, tvarových zářičů apod. Kdo si chce tedy zachovat zdraví, svěžest a dožít se vysokého věku, musí mít dostatek této vnitřní energie a musí vědět, jak s ní zacházet.

Keltská spirála je tvarový zářič – biogenerátor, který transformuje bioenergii a vyzařuje ji v axiálním směru. Je to vlastně směrová vysokofrekvenční bioanténa, která usměrněnou a koncentrovanou bioenergií působí na molekuly vody, tyto molekuly mění a aktivuje, podobně jako energie pyramidální nebo magnetická. Každý nápoj, který obsahuje vodu, zvyšuje svoji bioaktivitu a účinnost, tím se stává regenerační a harmonizující. To platí obzvlášť při louhování bylin.

Zvýšená bioenergie regeneruje a uzdravuje poškozené orgány, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu a sexuální energii, odstraňuje ledvinové a žlučové kameny, odstraňuje bolesti hlavy, bolesti pohybového ústrojí, záněty a pod. Účinnost této bronzové keltské spirály je možné měřit vědeckým lékařským přístrojem Prognos, který měří bioenergii na meridiánech všech orgánů. Stačí jen se přesvědčit jednoduchým pokusem, známou zkouškou klíčivosti semen. Budeme překvapeni velkým rozdílem růstu.

Bronzová spirála je umístěná na dně dózy. Podobným způsobem se dnes provádí i bioenergická ochrana léků. Výsledky v praxi a značné pozitivní zkušenosti jsou důvodem rychlého rozšíření. Tato spirála je chráněna patentem i ve zdravotnické praxi. Tento biogenerátor se osvědčil i v jiných oborech – používá se jako silný odrušovač geopatogenních zón, eliminuje se negativní vliv počítačů, televizorů a mobilních telefonů atd.

Co takhle si prohlédnout další blahodárné a lahodné čaje Hannasaki?

Hrnek Mám se ráda - Zdravé čaje Hannasaki

Hrnek „MÁM SE RÁDA“

100%

Hrneček "MÁM SE RÁDA", který vám při každém doušku připomene vědomí vlastní důležitosti a probudí ve vás tolik potřebnou energii, která ve vás dřímá.

Skleněný hrnek s biogenerátorem

70%

Skleněný hrnek - vhodný k podávání čaje či jakéhokoli jiného nápoje.Na spodní straně se nachází keltská spirála - biogenerátor, pro zvýšení bioenergetické hodnoty.

Konvička na čaj bílá

Čajová konvice s biogenerátorem – keramická

80%

Čajová konvice - bílá, s glazovaným vnitřkem a s biogenerátorem. Skvělý doplněk do kuchyně, který je zároveň i velmi praktický.Kombinace s čajovými miskami.