Balíček ZDRAVÍ

Ohodnoťte tento produkt! 100%

(1)

Vaše cena 385 Kč

shipping
Skladem
08.06.2020 u Vás doma
cup-of-tea
Doprava zdarma
Při nákupu nad 500 Kč

Co balíček obsahuje:

 • Duhový elixír - Fructavit 50ml
 • čaj Hannasaki Fruit 75g
 • čaj Hannasaki Ultraslim Tropic 50g
 • více o konkrétních produktech naleznete níže

Užití:

 • Fructavit užívají dospělé osoby 3x denně 20 kapek před nebo po jídle - nutné je dodržovat pitný režim 2-3 litrů tekutin denně
 • jako jeden ze zdrojů tekutiny uživejte denně čaj Hannasaki Ultrasim Tropic - Puerh podpoří váš metabolismus a odvede z těla přebytečnou vodu společně s toxiny
 • ve odpoledních hodinách si dopřejte šálek čaje Hannasaki Fruit - v čaji obsažené vitamíny a minerály obohatí váš zdravý jídělníček
 • na jeden hrnek (0,25dcl) možno použít 0,5-1 čajové lžičky (dle vašich preferencí)
 • čaje jsou bez éček, barviv a konzervantů
 • drceno a baleno v ČR

Pro koho je balíček určen?

 • pro každého, kde chce podpořit svůj zdravý životní styl a zdraví svého organismu celkově

Naše klíčové hodnoty – kvalita, zdraví, 100 % příroda, radost a vitalita

Duhový elixír Fructavit

Duhový elixír Fructavit

Tento přípravek je vhodné použít při: očistě těla, stresu a vyčerpání, úpravě tělesné váhy, váhovém úbytku, vlasové a nehtové péči. Více o tomto výrobku naleznete zde.

Hannasaki Ultraslim Tropic

Hannasaki Ultraslim Tropic

Červený čaj Pu-erh obsahující sušené tropické ovoce (ananas, mango, papája). Skvělý pomocník při detoxikaci a regeneraci organismu a prevenci proti civilizačním chorobám. Více informací naleznete zde.

Hannasaki Fruit

Hannasaki Fruit

Čaj sestávající pouze ze sušeného ovoce – brusinka (10%), jahoda (10%), jablko (10%), černý rybíz (10%), šípek (10%), lékořice (5%), čekanka (5%) a červená řepa (10%). Ibišek se v čaji nenachází a je tak díky ovoci nasládlý a není třeba ho jakkoli doslazovat. Více informací naleznete zde.

Co takhle si prohlédnout další blahodárné a lahodné čaje Hannasaki?

Duhové elixíry - FRUCTAVIT

Duhové elixíry – FRUCTAVIT

84%

Duhové elixíry - FRUCTAVIT - příspívá k celkovému posílení a regeneraci organismu. Poslouží při očistě těla a podporuje organismus při stresu a vyčerpání.

Ultraslim tropic červený čaj Pu-erh s ananasem, papájou a mangem - zdravé čaje Hannasaki

Hannasaki Ultraslim Tropic

59%

Hannasaki Ultraslim Tropic je červený čaj s ovocem, který má lahodnou chuť obohacenou o mango, ananas a papáju. Podporuje hubnutí a probouzí vitalitu.

Fruit ovocný čaj s brusinkou, jahodou, jablkem, černým rybízem, šípkem, lékořicí, čekankou a červenou řepou - zdravé čaje Hannasaki

Hannasaki Fruit

100%

Pouze přírodní suroviny - jablko, šípek, černý rybíz, červená řepa, brusinka, lékořice, čekanka, jahoda. BEZ obsahu ibišku. Přírodní nasládlost dělá z čaje skvělý nápoj, který není nutné sladit.