Zelený čaj a Vilcacora versus chřipka

10.01. 2020 Přírodní medicína

Zelený čaj a Vilcacora versus chřipka

Nastal čas tzv. předjaří, což je na jedné straně dobře, protože už se těšíme na to hezké – prodlužující se dny, více světla a sluníčka, zpěv ptáků a první kvítka deroucí se nesměle z ještě studené země, ale na druhé straně tuto dobu také často doprovází nepříjemná nachlazení, chřipky apod.

A abyste tomu předešli, nebo alespoň zmírnili již nastalé potíže, nabízíme vám řešení. Při prvním nepříjemném příznaku, ať již je to bolestivé polknutí, bolest hlavy, šíje, zad či stav, kdy říkáme, že se necítíme ve své kůži, si uvařte 1 litr VILCACORY a po malých doušcích upíjejte celý den. Z mnohačetných zkušeností můžeme říci, že pokud nasadíte Vilcacoru včas, chřipka ani angína nemá šanci. Pro jistotu však popíjejte Vilcacoru ještě alespoň 2 – 3 dny a současně pijte několik šálků zeleného čaje denně.

Zelený čaj vám totiž dodá potřebné a podporující vitamíny, minerální látky a stopové prvky. Silně podpoří vaši imunitu, takže se organizmus může lépe bránit přicházejícím potížím. Navíc má účinné detoxikační účinky – vše, co do vašeho těla nepatří, odvádí rychle pryč.

Zelený čaj EMANACE má díky přidanému malému množství kurkumy a zeleného pepře maximálně zesílené léčivé účinky ( laboratorně zjištěno a lékaři ověřeno, že až tisíckrát znásobené!). Chuť čaje je příjemná, takže vypít denně několik šálků není žádný problém.

 

 

Emanace powder 75g - Vysoce účinná směs zeleného čaje a koření - kurkumy a pepře. Díky koření má zesílené účinky, podporuje normální činnost srdce, trávení a vylučování vody z organismu.

EMANACE powder – zelený čaj, kurkuma a pepř

85%

Vysoce účinná směs zeleného čaje a koření - kurkumy a pepře. Díky koření má zesílené účinky, podporuje normální činnost srdce, trávení a vylučování vody z organismu.

Vilcacora

VILCACORA – Kočičí dráp

94%

Vilcacora neboli Kočičí dráp je zázračná liána amazonských indiánů. Podporuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém, přírodní antibiotikum.

Kam pokračovat ve čtení

Zelený čaj

10.01. 2020 Life in Teacup aneb o čajích Tea Geek Blogs

Léčebné účinky zeleného čaje jsou v zemích, kde se čaj pěstuje, sice známé již mnoho  tisíciletí, v naší společnosti se však více o účincích zeleného čaje dozvídáme teprve několik desetiletí. Bylo a je to způsobeno až bezmeznou vírou západní společnosti v účinky chemických léčiv. Až teprve, když vidíme, že léčivé účinky chemických preparátů jsou sporné, mnohdy se silnými...

Medicína třetího tisíciletí (6)

10.01. 2020 Přírodní medicína

Většinu našich chorob zaviňuje nedostatek pohybu. Například už padesát let víme, že zápecnické povalečství snižuje schopnost využít cukr. Ale teprve nedávné výzkumy ukázaly, že vztyčení se z válendy nejen přiměje insulin, aby se s cukrem vypořádal, ale dokáže i zvrátit škody, vzniklé za celá desetiletí. Tak například u cukrovky, závislé na přívodu insulinu, může správně vybrané cvičení...

Medicína třetího tisíciletí (5)

10.01. 2020 Přírodní medicína

Vaše tělo je určeno pro téměř nepřetržitou činnost, pokud zrovna nespí. Znehybněte končetinu na pouhé tři hodina – a už v ní začnou degenerativní pochody. Proto také i ve spánku se automaticky převracíte, kroutíte a protahujete víc než stokrát za noc. Nečinnost zabíjí. Sedavý způsob života za posledních 50 let způsobil dalekosáhlé zdravotní škody. Tyto škody...